Podzim v knihovně

Podzim v knihovně

Během letošního podzimu k nám do knihovny opět zavítal pan Ing. Aleš Svoboda s přednáškami o brněnském podzemí. Tentokrát jsme se bavili o Orlí ulici a minoritském klášteře. Jako bonus jsme s ním ve sváteční víkend u příležitosti oslav vzniku republiky absolvovali komentovanou vycházku brněnským podzemím pod Zelným trhem. Účast byla tak veliká, že nás tam v tak hojném počtu málem nechtěli ani pustit.

V říjnu jsme se s cestovatelem Michalem Meissnerem podívali do gruzínských hor, které procestoval na koňském hřbetě i pěšky.

Děti ze školní družiny měly opět po roce možnost se setkat s panem ilustrátorem Adolfem Dudkem, který nás všechny přesvědčil, že malovat může opravdu úplně každý.

V příštím roce se opět můžete, mimo jiné, těšit na setkání s panem Svobodu a cestovatelskou přednášku manželů Márových o Barmě a Vietnamu.

Přejeme vám krásné a klidné prožití vánočních svátku a v novém roce opět na shledanou!

Vaše knihovnice